Hediye Kutusu Hazırlama Rehberi

Hediye Kutusu Hazırlama Rehberi

Özel günlerde sevdiklerinizin ilgi alanlarına ve zevklerine yönelik hediyeler vermek oldukça önemlidir. Bu sayede sevdiğiniz kişilerin kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Doğum günü ya da Sevgililer Günü gibi önemli günlerde alınabilecek birçok farklı hediye seçeneği bulunur. Klasik hediyelerden uzaklaşmak istiyorsanız, sevdiğiniz kişiye özel olarak hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

Hazırladığınız hediye kutusuna sevdiğiniz kişinin ilgi alanlarına uygun küçük hediyeler yerleştirebilirsiniz. Sonrasında da güzel bir not yazmanız, hediye kutusunun daha özel bir hale gelmesine olanak sağlar. Hediye verdiğiniz kişi hem hediyeleri hem de yazdığınız notu anı olarak saklayabilir. Popilero, pratik bir şekilde sevdiklerinize hediye kutuları hazırlamanıza imkan tanır. 5 adımda hediye vereceğiniz kişiyi mutlu edecek kutuyu kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Kutu Hazırlayacağınız Kişinin İlgi Alanlarını Belirleyin

ilgi alanları
Hediye kutusu hazırlarken, hediye alınacak kişinin ilgi alanları göz önünde bulundurulmalıdır.

Herhangi bir hediye alırken ilk dikkat edilmesi gereken şey, kişinin ilgi alanlarına yönelik seçimler yapmaktır. Örneğin, kahve içmeyi çok seven bir kişiye farklı kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Diğer taraftan ajanda kullanmayı seven bir arkadaşınıza ajanda ve kalemlerden oluşan bir kutu hediye edebilirsiniz.

Kutu hazırlarken hangi özel gün için hediye alındığı da büyük önem taşır. Sevgililer Günü’nde vermek için sevgilinize kutu hazırlayacaksanız, içerisini daha romantik hediyelerle doldurabilirsiniz. Örneğin, üzerinde izlediğiniz ilk filme ait figürlerin bulunduğu bir kupayı kutuya koymayı tercih edebilirsiniz.

Hangi Kutuyu Seçeceğinize Karar Verin

Çiçek Hediye Kutusu
Popilero – Çiçek Hediye Kutusu

Popilero birbirinden farklı hediye kutusu seçeneklerini sizlere sunar. Kutu çeşitlerine göz atarak hangi kutuyu seçeceğinize karar verebilirsiniz. Seçim yaparken hediye vereceğiniz kişinin hangi rengi sevdiğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Mor rengi seven birine kutu hazırlayacaksanız, mor ve tonlarını barındıran kutulara yönelebilirsiniz.

Kaliteli ve güzel görünen bir kutu seçimi yapmak içerisindeki hediyelerin de daha güzel görünmesine olanak sağlar. Bu yüzden kutu seçerken özenli davranmanız faydalı olur. Farklı fiyat seçeneklerine sahip hediye kutuları bulunur. Hem bütçenize hem de sevdiğiniz kişinin zevklerine uygun bir kutuyu pratik bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Hediye Not Kartınızı Belirleyin ve Notunuzu Yazın

hediye not
Hediye kutusunun konseptine uygun bir notla, hediyenizi taçlandırabilirsiniz.

Popilero hediye not kartları da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı tasarımlara sahip not kartlarını inceleyerek dilediğinizi seçebilirsiniz. Örneğin, arkadaşınız için kutu hazırlıyorsanız, “Canım Arkadaşım” temalı bir karttan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında avukat bir tanıdığınıza hediye yollayacaksanız, avukatlık mesleğine yönelik simgelerin bulunduğu bir karta yönelebilirsiniz.

Kart seçimi kadar karta yazacağınız not da oldukça önemlidir. Bu yüzden karta not yazarken daha özenli davranmanız gerekir. Genel kutlama mesajı tarzında notlar yazmak yerine daha kişiselleştirilmiş notlar yazmanız sevdiğiniz kişinin kendini özel hissetmesine imkan tanır.

Hediye kutusu hazırlamanın en keyifli anlarından biri de içine koyulacak hediyeleri belirlemektir. Popilero farklı hediye seçeneklerine sahiptir. Hediye seçenekleri genel olarak şu kategorilere ayrılır:

  • Tasarım bardak
  • Atıştırmalık
  • Ev tekstili
  • Kar küresi
  • Tütsü
  • Güzellik ve bakım
  • Kalem
  • Deneyim setleri

Bunların dışında da oyun takımları, dekoratif oyuncaklar ve çiçek gibi onlarca farklı kategori bulunur. Kategorilerin içerisinde bulunan ürünlere göz atarak sevdiğiniz kişiye en uygun olan hediye seçeneklerini belirleyip kutuya ekleyebilirsiniz.

Teslimat Adresini Seçerek Kutunuzu Gönderin

teslimat adresini seçin
Popilero’da teslimat adresiniz İstanbul’daysa, 12.00’ye kadar vereceğiniz siparişlerde moto kuryeyle hızlı teslimat özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Kutunuzu hazırlamayı bitirdikten sonra teslimat adresini seçerek kutunuzu sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Dilerseniz de kutuyu kendi adresinize göndererek hediyenizi kendi ellerinizle verebilirsiniz. Ödeme adımında ise çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak ödemenizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız Popilero üzerinden hediye kutusu hazırlayıp sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Kendiniz için de bir kutu hazırlayarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hediye kutularının fiyatı, kutunun içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra seçtiğiniz hediye kutusu ve hediye not kartı da hediye kutusunun fiyatına etki eder.

Popilero müşteri hizmetlerine bağlanarak hediye kutunuzun durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sipariş detayı kısmına tıklayarak da siparişinizin durumu hakkında bilgi almanız mümkündür.

Önerilen Paylaşımlar
Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *