Blog İçeriği

Belirli bir ürün, hizmet ya da fikri, kullanım amacına uygun değerlendirilerek oluşturulan içeriklere genel olarak blog içeriği denilir. Web sitelerinin kendini arama motoru sayfası sonuçlarında üst sıralarda konumlandırabilmesi açısından da, eşsiz bir metottur. Çünkü blog içerikleri, hedef kitlenize dokunmanızı sağlar. Kreatif yazarlarımızla birlikte ihtiyaç duyduğunuz blog içeriklerini üretmek için bekliyoruz.
blog icerikleri

Blog içerikleri, yönettiğiniz bloğun faaliyet gösterdiği alana göre değişiklik gösterir. Takipçilerinizle, aranızda güçlü bir bağ kurabilmek ve ihtiyaç duydukları bilgiyi onlara sağlayabilmek için, bloğunuzda düzenli olarak içerik yayınlamanız önemlidir.

Blog içerikleri, tamamen özgün ve hedeflenen kitle için doğrudan oluşturulmalıdır çünkü her hedef grubun beklentileri birbirinden farklıdır. İçerik oluşturulmadan önce anahtar kelime analizi yapılmalı, kullanıcıların neyi, nasıl arattıkları doğru bir şekilde anlaşılmalıdır. Elde edilen ana ve yardımcı anahtar kelimeler, metin geneline yayılmalı ve aşırıya kaçmadan vurgulanmalıdır. Doğal süreç içinde, ancak bu sayede arama motorlarında hedeflenen sıralamalara ulaşılır.

image 1
Blog içeriklerimizden faydalanan markalar.
vinci
total
sncf
eiffage
feature 2

Samimi Dil

İçeriklerimizde, hem marka bilinçlendirmesi hem de ziyaretçinin akıcı bir şekilde içeriği takip edebilmesi için samimi bir dil kullanıyoruz.

feature 3

Kolay Takip

Hazırladığımız içeriklerde, sayfayı ziyaret eden kullanıcıların ilk izlenimlerinden başlayarak, içeriği okudukları tüm aşamalarda okunabilirlik yapısını düşünerek hareket ediyoruz.

feature 1 1

Güncel Bilgiler

Günümüz tüketim çağının gerektirdiklerini biliyor ve buna uygun olarak da değişen ve gelişen sektörün her aşamasına adapte oluyoruz.

image 4

Blog İçeriği Bizim İşimiz

Hazırladığımız blog içeriklerinde; güncel, kullanıcı odaklı ve erişilebilirliği yüksek bir dil kullanıyoruz.

Ziyaretçiler, sayfa içerisinde aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilmeli.

Blog içerikleri, marka hiyerarşisinin web üzerinde oluşturulması açısından oldukça önemli. Bu noktada Dijital İçerik ailesi, sizlere doğru planlama ile kullanıcı deneyimini arttırma formülünü sunuyor.

WhatsApp Image 2021 08 27 at 16.40.25
Furkan Danacı
SEOFD.net

Bugün siz de
sipariş verebilirsiniz.

Öncelikle, ihtiyacınız olan hizmet türünü belirlemeniz için, sizlere sunduğumuz hizmetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. “Hizmetlerimiz” menüsü altından, hangi alanlarda çalışmalar yürüttüğümüzü anlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet türüne karar verebilirsiniz.

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını öğrenmek ve sizi daha yakından tanıyabilmek için karşılıklı olarak küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Ne iş yaptığınızı ve ne kadar süreyle nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz.

Fiyat teklifini birçok projede anında hazır hale getirebiliyoruz. Ancak projenizin ve almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre, teklif hazırlama aşaması biraz uzayabiliyor. Çok kısa bir süre sonra hazır olduğumuzda, sizinle tekrar iletişime geçiyor ve sizin için olabilecek en uygun fiyatlı teklifi yapıyoruz.