Seslendirme Hizmetleri​

Sahip olduğunuz metin, sunum, görsel ve video içerikleriniz için profesyonel sanatçılarımız ile birlikte seslendirme hizmeti sağlayabilmekteyiz.​
seslendirme

Seslendirme, video içeriklerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için yararlanabileceğiniz eşsiz bir araçtır. Hazırlamış olduğunuz videolarda, profesyonel düzeyde seslendirme hizmetlerine yer vermek, kullanıcıların gözünde işletme kalitenizin artmasına ve daha fazla bir dönüşüm oranı elde etmenize yardımcı olur. Dijital İçerik olarak, alanında uzman seslendirme kadromuz sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz seslendirme hizmetini size sağlıyoruz.

Reklam Seslendirme Hizmeti

Dijital ortamda yayınlamak için hazırladığınız reklamları, daha ilgi çekici hale getirmek sizin elinizdedir. Bu video içerikleriniz için, seslendirme hizmeti satın almak sizi daha profesyonel bir görünüme kavuşturur. Seslendirme yapılmış reklamlar, tüketicilerin ilgisini daha çok çekme eğilimindedir. Reklamlarınız ne kadar çok ilgi çeker ve yankı uyandırırsa, hedeflediğiniz satış rakamlarına ulaşmanız da o kadar kolay olacaktır.

anan ya anan
Seslendirmelerde, hizmet sağlanılan yapıya uygun vurgu ve sanatçı seçimi büyük önem taşımaktadır. Bu alanda sizlere profesyonel ekibimizle hizmet sağlamaktan mutluluk duyacağız.
vinci
total
sncf
eiffage
seslendirme 2

Reklam Seslendirme Hizmeti

Reklam seslendirmelerinde sadece heyecanlı ses tonuyla değil, hemen her sektöre uygun dokuda alternatif çalışmamızla sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunuyoruz.

seslendirme 3

Eğitim Videoları Seslendirme Hizmeti

Özellikle son bir yılda, eğitim görme şeklimiz büyük bir değişim geçirdi. Klasik olarak her gün okula gitmenin yerini, derse canlı bağlanmak ve bilgisayar ortamında eğitim videoları izlemek aldı. Bilgisayar başında geçirilen süre arttıkça, dikkat de bir o kadar düşmektedir.

seslendirme 4

Santral, Operatör Seslendirme Hizmeti

Müşterileriniz, sizi aradığında yapacağınız profesyonel bir karşılama, karşı tarafta olumlu bir izlenim bırakır. Marka kimliğinizi ve profesyonel görünümünüzü güçlendirmek için, seslendirme hizmeti almanızı önermekteyiz.

kapak 2

Diğer Seslendirme Hizmetlerimiz

Tanıtım filmi seslendirme, haber seslendirme, mağaza anonsu seslendirme, belgesel seslendirme, sponsorluk seslendirme, ulaşım anonsu seslendirme, asansör seslendirme, çizgi film seslendirme, animasyon seslendirme, kitap seslendirme

Seslendirme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görsel ve metine dayalı içeriklerin yanı sıra, son yıllarda sesli içerikler de ön plana çıktı. Bu sayede markalar için farklı bir pazarlama opsiyonu sağladı. Markanızı zirveye taşıyacağınız içerik stratejilerinde seslendirme hizmeti almak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizlere severek destek olacaktır.

1517466652070 e1630069324251
Yiğit Ertürk
yazbuz.com

Bugün Siz de
Sipariş Verebilirsiniz!

Öncelikle, ihtiyacınız olan hizmet türünü belirlemeniz için, sizlere sunduğumuz hizmetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. “Hizmetlerimiz” menüsü altından, hangi alanlarda çalışmalar yürüttüğümüzü anlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet türüne karar verebilirsiniz.

 

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını öğrenmek ve sizi daha yakından tanıyabilmek için karşılıklı olarak küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Ne iş yaptığınızı ve ne kadar süreyle nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz.

 

Fiyat teklifini birçok projede anında hazır hale getirebiliyoruz. Ancak projenizin ve almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre, teklif hazırlama aşaması biraz uzayabiliyor. Çok kısa bir süre sonra hazır olduğumuzda, sizinle tekrar iletişime geçiyor ve sizin için olabilecek en uygun fiyatlı teklifi yapıyoruz.