Sosyal Medya Hizmetleri​

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın temsil ettiği kimliğin önemli bir bileşenidir. Sosyal ağlar, hedef kitlenizle en hızlı ve etkili şekilde kurabileceğiniz iletişimin anahtarıdır. Siz, markanız veya işletmenizle ilgili diğer önemli işlerle ilgilenirken; sosyal medyada nasıl bir görünüm sergileyeceğinizi bize bırakabilirsiniz. Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla, somut sonuçlar elde etmeniz için 7/24 çalışıyoruz. Her koşulda; neyi, ne zaman söylemesi gerektiğini bilen bir marka olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
sosyal medya

Hedef kitlenizle sürekli iletişim halinde olarak, aldığınız etkileşimi arttırıyoruz. Sizin için görevlendirilen sosyal medya uzmanı, ekibinize dahil olarak çevrimiçi varlığınızı iyileştirmek için çalışmaya başlar. Birçok platformda başarılı sonuçlar üreten deneyimli sosyal medya uzmanlarımız, daha fazla etkileşim elde edebilmek için, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar verir. Unutmayın ki, her sosyal medya platformunun kendine özgü bir stili ve ses tonu vardır. Bu kurallara dikkat ederek çevrimiçi varlığınızın, tutarlı bir şekilde markanızı temsil etmesini sağlıyoruz.

Takipçilerinizin ne duymak istediklerini anlamak için, onları dinlemek oldukça önemlidir. Sosyal medya uzmanınız, takipçilerinizin nabzını tutarak; sektörünüz, ürünleriniz/hizmetleriniz ve markanız hakkında neler konuştuklarını takip eder. Hâlihazırda konuşulan güncel konularla bir uyum yakalayabilmek için bilmeniz gereken tüm trendler hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Sosyal medyadaki varlığınızın, kendi çapında ses getiren bir gürültünün ötesine geçirerek, başarılı bir diyalog aracı olmasını sağlıyoruz.

87 SOCIAL MEDIA MARKETING
Sosyal medya yönetimi ile siz de potansiyel müşterilerinize ve takipçilerinize daha samimi ve erişebilir olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.
vinci
total
sncf
eiffage
food photo

Takipçilerinize Kulak Verin

Takipçi profilinize uygun olarak paylaşım portfolyosü oluşturuyoruz. Böylece anlık olarak paylaşımlarınıza reaksiyon almayı hedeflerken, orta ve uzun vadede de takipçilerinizin marka bilinirliğine katkı sağlamasını hedefliyoruz.

on laptop

Bilimsel Altyapıyla, Sosyolojik Perspektif

Takipçilerinizin detaylı demografisini oluşturarak, her kesme ve her kitleye uygun olarak bir programlama oluşturuyoruz. Aylık olarak planlamalarımızı onayınıza sunuyor, buna uygun olarak da planlama yapıyoruz.

photographer

Görsel, Video ve Metin Bizim İşimiz!

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, sizlere ihtiyaç duyduğunuz her alanda oldukça değerli bir çalışma prensibi oluşturuyor. Detaylarla ilgili Hizmetlerimiz sayfasından kategorilere göz atabilirsiniz.

shooting video

Sosyal Medya Bizim İşimiz

Sosyal medya yönetimi, düzenli gönderi yayınlamanın ve web sitenize takip et butonları eklemenin çok daha ilerisinde bir strateji gerektirir. Faaliyet gösterdiğiniz her sosyal mecra için, platformun doğasına ve kitlenizin kullanma şekline göre, özel olarak belirlenmiş bir strateji benimsiyoruz.

Ayrıca; hedef kitlenizle, akıllıca bir iletişim kurabilmek için, elde ettiğimiz sonuçları sürekli takip ediyoruz. Eş zamanlı olarak yapılan bu takip ve analizler, takipçilerinizden gelen geri bildirimleri kaçırmamanızı sağlar.

Dijital İçerik’in sosyal medya danışmanları; sosyal medyadaki varlığınızın ilgi çekici ve sonuç odaklı hale gelmesini mümkün kılar. Takipçilerinizin ilgisini canlı tutacak ve yeni takipçiler kazanmanızı sağlayacak bir sosyal medya dili benimsemenizi sağlıyoruz.

Hedeflerinizin neler olduğunu tam olarak anlamak için sizinle iletişim halinde çalışıyor; daha fazlasına ulaşmanız için gerekli en doğru stratejiyi geliştiriyoruz. Bu stratejiye; anahtar kelime araştırması, kişiye özel çözümler gibi kapsamlı araştırmalar da dâhildir.

Anil
Anıl Kölmük
yazbuz.com

Bugün Siz de
Sipariş Verebilirsiniz!

Öncelikle, ihtiyacınız olan hizmet türünü belirlemeniz için, sizlere sunduğumuz hizmetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. “Hizmetlerimiz” menüsü altından, hangi alanlarda çalışmalar yürüttüğümüzü anlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet türüne karar verebilirsiniz.

 

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını öğrenmek ve sizi daha yakından tanıyabilmek için karşılıklı olarak küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Ne iş yaptığınızı ve ne kadar süreyle nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz.

 

Fiyat teklifini birçok projede anında hazır hale getirebiliyoruz. Ancak projenizin ve almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre, teklif hazırlama aşaması biraz uzayabiliyor. Çok kısa bir süre sonra hazır olduğumuzda, sizinle tekrar iletişime geçiyor ve sizin için olabilecek en uygun fiyatlı teklifi yapıyoruz.