Görsel Hizmetleri​

Dijital dünyada görsel içerikler, en az yazı kadar etkili bir araçtır. Web sitesi ve sosyal medya içerik görsellerinden, kartvizit ve logo tasarımına kadar, görsel tasarımın tüm alanlarında hizmet veriyoruz. İşletme ve markanızın kimliğine uygun olarak hazırladığımız tüm dijital içeriklerde, hedef kitlenize uygun bir tasarım anlayışı belirliyor ve o doğrultuda ilerliyoruz.​
gorsel hizmetleri

Görsel içerikle söz konusu olduğunda, ortaya çıkan ürünlerin birbiriyle aynı tasarım diline sahip olması oldukça önemlidir. Uzun ve bilgilendirici yazılarının büyük bir kısmı, okunduktan kısa bir süre sonra okuyucuların zihinden uçar. Ancak yayınladığınız görseller ve benimsediğiniz grafik dili, takipçilerinizin görsel algısında uzunca bir süre yer edinir. İnsan zihninde daha kalıcı bir etki bırakması sebebiyle, dijital mecrada kullanılan görsellerin tasarımı, özen gösterilmesi gereken bir alandır.

Hedef kitlenizin özelliklerine uygun olacak şekilde renk paleti seçimi gerçekleştiriyoruz. Kullanılan renklerin, insan psikolojisi üzerindeki etkisinin farkındayız ve buna göre hareket ediyoruz. Örneğin yeşil, huzur ve güveni temsil ettiği için, banka logolarından sıklıkla tercih edilen bir renktir. Öte yandan kırmızıyı ise, kalp atışını hızlandırıp, insanı harekete geçirdiği için; yemek içme sektöründe ve spor markalarında sıklıkla karşılaşırız. Renk paletlerinizi ve tasarımlarınızı oluştururken, grafik tasarım programlarını profesyonel bir şekilde kullanıyor, birbiriyle uyumlu renkleri bir arada tercih ediyoruz.

Grafik Tasarim 1
Hazırladığımız görsellere değer kazandırdığımız bazı markalar.
vinci
total
sncf
eiffage
Graphic Design

Logo Tasarımı

Markanıza ve hikayenize uygun kurumsal bir logo tasarımı için siz de Dijital İçerik ailesine başvurabilirsiniz.

grafik 2

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit tasarımında, doğru renk ve dizayn seçimi oluşturarak, firmanızı en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz.

grafik tasarim 3

Web Site Tasarımı

Web site tasarımlarında her zaman kullanıcı deneyimi ve doğru renk paletini seçmenin verdiği önceliklerle hareket ederek tasarımları oluşturuyoruz.

Mechanic

Görsel Bizim İşimiz

Görsel içerik tasarımında önemli bir diğer husus ise, yazı tipi seçimidir. Yazı tipi, işletme ve marka kimliğine doğrudan etki eden bir tasarım elemanıdır. Tercih ettiğiniz yazı tipi; yayınladığınız postların daha çok ilgi çekmesinden, markanızın daha dinamik bir görünüm kazanmasına kadar birçok unsura etki etmektedir. Bu nedenle, işletmenizin ruhunu en iyi yansıtan yazı tipini belirliyor ve dijital içeriklerinizin tamamında bu yazı tipini kullanıyoruz.

İster sadece sosyal medyada yayın yapan bir içerik üreticisi olun, isterseniz E-Ticarette varlık gösteren bir girişimci, logo tasarımı, dijital mecranın her alanında oldukça önemli bir role sahiptir. Doğru tasarlanmış bir logo, müşterilerinizin markanıza daha çok güven duymasına bile sebep olabilir. Günümüzün tasarım trendleri, minimal tasarım ilkelerinin benimsenmesini işaret etmektedir. İşletmenizin veya markanızın vizyonunu yansıtacak, günümüz çizgilerini taşıyan logoları sizin için tasarlıyoruz.

Dijital dünyada müşterilerinize sunduğunuz görsel imajınızı geliştirmek için bize ulaşabilirsiniz. Deneyimli grafik tasarım ekimiz, markanız için en uygun olacak grafik dilini benimseyerek çalışmalarına başlayacaktır.

26233203 1479712062141759 8247414429293519505 o
Anıl Kölmük
YazBuz.com

Bugün siz de
sipariş verebilirsiniz.

Öncelikle, ihtiyacınız olan hizmet türünü belirlemeniz için, sizlere sunduğumuz hizmetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. “Hizmetlerimiz” menüsü altından, hangi alanlarda çalışmalar yürüttüğümüzü anlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet türüne karar verebilirsiniz.

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını öğrenmek ve sizi daha yakından tanıyabilmek için karşılıklı olarak küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Ne iş yaptığınızı ve ne kadar süreyle nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz.

Fiyat teklifini birçok projede anında hazır hale getirebiliyoruz. Ancak projenizin ve almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre, teklif hazırlama aşaması biraz uzayabiliyor. Çok kısa bir süre sonra hazır olduğumuzda, sizinle tekrar iletişime geçiyor ve sizin için olabilecek en uygun fiyatlı teklifi yapıyoruz.