Editörlük Hizmetleri​

Okuyucularınıza; bekledikleri kalite düzeyinde ve değer üreten içerikler sunmak ister misiniz? Öyleyse sizleri, Dijital İçerik’in editörlük hizmetleri ile tanıştırmak isteriz.​
editor hizmetleri

Hazırlanmasını talep ettiğiniz görsel veya yazılı tüm içeriklerinizi, SEO ve okuyucu merkezli olacak şekilde üretmekteyiz. Aynı şekilde, sizin hazırladığınız içerikleri ise, SEO ve hedef kitle odaklı olacak şekilde düzenlemekteyiz. WordPress, Facebook, Twitter ve Instagram başta olmak üzere, birçok farklı alan için sunduğumuz editörlük hizmetimiz ile birlikte, hedef kitleniz için daha erişilebilir hale gelebilirsiniz.

Dijital İçerik’in editörlük hizmetleri, içerik üretmek için harcayacağınız zamanı işletmenize ayırabilmenize olanak tanır.

Editörlük hizmetlerimiz şunları kapsamaktadır:

• İstediğiniz konuda, hedef kitlenize uygun olacak şekilde görsel ve yazılı içerikler üretmek

• Herhangi bir konuda, kapsamlı araştırmalar hazırlamak

• Dijital dünyada daha görünür olabilmeniz için SEO uyumlu içerikler oluşturmak

• Sizin hâlihazırda oluşturduğunuz içerikleri, hem hedef kitleniz için hem de arama motorları için optimize etmek

on laptop
Kapsamlı ve profesyonel bir şekilde hazırlanmış içerikler; okuyucularınıza, tam da onların talep ettikleri nitelikte yazılar sunmanızı sağlamaktadır. Farklı alanlarda uzman ve deneyimli yazar kadromuz, daha fazla ilgi gören içerikler yayınlamanıza olanak tanıyacaktır.
vinci
total
sncf
eiffage
belge

Kalite Garantisi

Alacağınız tüm hizmetler için; mükemmellik, uzmanlık ve kalite konusunda bize güvenebilirsiniz. Hazırladığımız veya düzenlediğimiz tüm içeriklerde Türkçe dil bilgisi kurallarına harfiyen dikkat ediyor, okuma keyfinin en üst seviyeye ulaşması için çabalıyoruz.

4891584

Zamanında Teslimat

Aldığımız işleri, zamanında teslim edeceğimizi taahhüt ediyoruz. Tarafımızdan kaynaklı, habersiz şekilde herhangi bir gecikme olması durumunda; sipariş ücretini iptal ediyoruz.

writer 1

Gizlilik Politikası

Sunduğumuz her hizmette, bize tam anlamıyla güvenebilmeniz için sert kuralları olan bir gizlilik politikasına bağlı olarak çalışıyoruz.

kapak 2

Editörlük Bizim İşimiz

Hedef kitlenizin beklediği kalitede içerikler sunmak istiyorsanız, bu konuda bize güvenebilirsiniz. İçerik söz konusu olduğunda, kendimize güveniyor ve en kaliteli editörlük hizmetlerini taahhüt ediyoruz.

Editörlük hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi bir içerik kadar iyi bir editörlük de, Google sıralamalarında ön plana çıkmanıza katkı sağlar.

1517466652070 e1630069324251
Yiğit Ertürk
yazbuz.com

Bugün Siz de
Sipariş Verebilirsiniz!

Öncelikle, ihtiyacınız olan hizmet türünü belirlemeniz için, sizlere sunduğumuz hizmetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. “Hizmetlerimiz” menüsü altından, hangi alanlarda çalışmalar yürüttüğümüzü anlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet türüne karar verebilirsiniz.

 

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını öğrenmek ve sizi daha yakından tanıyabilmek için karşılıklı olarak küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Ne iş yaptığınızı ve ne kadar süreyle nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz.

 

Fiyat teklifini birçok projede anında hazır hale getirebiliyoruz. Ancak projenizin ve almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre, teklif hazırlama aşaması biraz uzayabiliyor. Çok kısa bir süre sonra hazır olduğumuzda, sizinle tekrar iletişime geçiyor ve sizin için olabilecek en uygun fiyatlı teklifi yapıyoruz.