Nasıl Sipariş Verebilirim?​

Markanızın görünürlüğünü arttırmanıza yardımcı olacak profesyonel bir perspektif arıyorsanız, bugün siz de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
nasil siparis verebilirim
Tanışma

İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir ve taleplerinizi açıklayabilirsiniz.

Siparişinizi Detaylandırma

Siparişiniz ile ilgili size fiyat teklifi sunacağız.

Siparişinizi Onaylama

Siparişiniz ile ilgili sunduğumuz sunum dosyasını sizin onayınıza sunacağız.

Ödeme

Ödeme tutarını, iletişim kısmından size belirttiğimiz adrese yönlendirerek, işi vaat edilen tarihte teslim alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sipariş vermeden öncesinde sizin de merak ettiğiniz soruları bir araya getirdik.

Sizin için hazırladığımız içeriklerin tamamı alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanıyor olup,  özgünlük testleri yapıldıktan sonrasında sizlere iletilmektedir. 

Temelinde 100 kelimeyi birim fiyatı olarak almaktayız. Ancak içeriğin türü de bunda bir etmendir. Hizmetlerimiz kısmında yer alan bütün içerik türlerinin fiyatlandırması, harcanan emeğe göre fiyatlandırılmaktadır.

Ön görüşme ve sipariş yapısı ile ilgili anlaşma yapıldığı taktirde, firma yetkililerimiz sizlere toplam tutarı sunmaktadır. Sunulan tutarı belirtilen ödeme yöntemi ile tarafımıza aktarmanızın ardından siparişiniz tarafımıza iletilir ve çalışma başlatılır. 

Sipariş verdiğiniz tüm içeriklerde %100 revize hakkına sahipsiniz. Burada temel aldığımız kriter, içerik için oluşturduğunuz brifingi bize anlaşılabilir ve uygulanabilir olarak sunmanız . Ardından belirlediğimiz revize tarihine kadar sizlere içeriğin son halini sunmaktayız.

Sadece dakikalar içerisinde sizinle bağlantı kuruyoruz.

İletişim Formu