Video Hizmetleri

Video içerikler; diğer formatlarda mümkün olamayacak bir şekilde, hedef kitlenizle iletişim kurabilmenizi sağlayan çok güçlü bir araçtır. Görsel odaklı yaşayan günümüz insanları olarak; videolara, metinlere göre daha fazla dikkat verme eğilimindeyiz. Bugün, markaların yaklaşık %93’ü, sosyal medya hesaplarından paylaştığı videolar aracılığıyla yeni müşteriler kazanıyor. Bu doğrultuda ihtiyacınız olan video hizmetlerini size sunuyor; reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanabileceğiniz videoları düzenliyoruz. ​
video

Yapılan bir ankete göre, tüketicilerin yaklaşık olarak %84’ü, bir markanın videosunu izlediklerinde, kendilerine sunulan ürün veya hizmeti satın almaya ikna oluyor. Video içeriklerin ikna etme gücüne rağmen, birçok küçük işletme ve marka sahibi, video pazarlamanın yalnızca daha büyük şirketler ve markalar tarafından erişilebilir olacağını varsayıyor. Ancak, bir video pazarlama stratejisi, düşündüğünüzden çok daha kolay ulaşılabilirdir. Çekim, kurgu, montaj, seslendirme, düzenleme ve animasyon alanında hazırladığımız videoları hedeflediğiniz kitleye uygun yapılarda hazırlayabilmekteyiz.

Video pazarlama; işletmenizi, markanızı, ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak için video oluşturma, düzenleme ve yayınlama adımlarını içerir. Video pazarlamanın amacı, potansiyel müşterilerinizin markanız ile eğlenceli ve kolay erişilebilir bir şekilde etkileşim halinde olmalarını sağlamaktır.

1 video
Video içeriklerimize değer kazandırdığımız bazı markalar.
vinci
total
sncf
eiffage
2 video

Anlaşılır

Videoyu doğru hedef kitleyi seçerek hazırlamak gerekiyor. Belirlediğiniz hedef kitleye uygun dil ve anlatım yapısı, daha fazla geri dönüş sağlatıyor.

3 video

İzleyici Odaklı Kurgu

İzleyicilerinize uygun bir kurgu yapısı, izleyicilerin videoları izeleme süresini de doğrudan etkiliyor.

4 video

Lisanslı İçerikler

Kullanımda olan bütün içeriklerimizde, lisanslı öğeler kullanarak sizin marka değerleriniz için olabilecek en yüksek standartları doğuruyoruz.

25

Video Bizim İşimiz

Video işlerinde her zaman yüksek standartı yakalamak ve odaklanılan izleyiciye uygun içerikler hazırlamak gerekiyor. Bu standart için siz de adım atabilirsiniz.

Güvenilir ve sürekli bir hizmet için vakit kabetmeden bugün siz de içerik ailemize katılın.

Yaptığımız video çalışmalarında, her daim hızlı ve seri bir akışı tercih ediyoruz. Bunun avantajını da ortalama izlenme süresinin artışıyla yakaladık.

101817379 910373749432018 2668401427965018112 n
Hatice Yüksek
YazBuz.com

Bugün siz de
sipariş verebilirsiniz.

Öncelikle, ihtiyacınız olan hizmet türünü belirlemeniz için, sizlere sunduğumuz hizmetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. “Hizmetlerimiz” menüsü altından, hangi alanlarda çalışmalar yürüttüğümüzü anlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet türüne karar verebilirsiniz.

 

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını öğrenmek ve sizi daha yakından tanıyabilmek için karşılıklı olarak küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Ne iş yaptığınızı ve ne kadar süreyle nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz.

Fiyat teklifini birçok projede anında hazır hale getirebiliyoruz. Ancak projenizin ve almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre, teklif hazırlama aşaması biraz uzayabiliyor. Çok kısa bir süre sonra hazır olduğumuzda, sizinle tekrar iletişime geçiyor ve sizin için olabilecek en uygun fiyatlı teklifi yapıyoruz.