Çeviri Hizmetleri​

Her dilde profesyonel çeviri hizmeti sunan Dijital İçerik platformu, yayınlanacak içeriklerin, dünyanın farklı milletlerinden kullanıcılara ulaşabilmesi için kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.​
ceviri 1

İngilizce – Türkçe çeviri hizmeti başta olmak üzere, çoğu dünya dilinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Çeviri ihtiyacınıza anında karşılık vererek, işlerinizin kolay bir şekilde yürümesine olanak tanıyoruz. Ayrıca teklif ettiğimiz bu kaliteli hizmeti, sizlere oldukça uygun fiyatlara sağlıyoruz.

Dijital İçerik, uzun yıllardır süregelen tecrübesi sayesinde, çeviri işlemlerinde dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Çok çeşitli portföyümüz, farklı dillerden çeviri hizmetlerini kapsar ve çok farklı sektörlerden çalışmalar barındırır.

111
Çeviri hizmetlerimizle birçok firmaya aktif olarak; tanıtım, blog, kategori ve belge içeriği sunduk.
vinci
total
sncf
eiffage
belge

Belge Çevirileri

Tüm belgeleriniz için, sektörün önde gelen çeviri uzmanlarından kusursuz ve doğru bir şekilde hizmet talep edebilirsiniz. Perakende, E-Ticaret, hukuk, finans, tasarım, pazarlama materyalleri ve çok daha fazlasını içeren, çok geniş bir portföye sahibiz.

Learn To Translate Preview

E-Ticaret Çevirisi

Ticari faaliyetlerinizi, özellikle uluslararası düzeyde sürdürüyorsanız, web sitenizde başka dil seçeneklerine yer vermek, müşterilerin güvenini kazanmanızı sağlar. Diğer milletlerden hedeflediğiniz kullanıcılara göre, farklı dil seçeneklerine sahip olmak, işletmenizin daha profesyonel bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

writer 1

İçerik Yazımı

İhtiyaçlarınıza uygun olarak her dilde blog, tanıtım ve kategori içerikleri oluşturabilmekteyiz. İstediğiniz dil yapısına uygun çeviri hizmetlerini, o dilin kullanım yapısına uygun hazırlıyoruz.

kapak 2

Çeviri Bizim İşimiz

İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Gürcüce ve daha nice dil için hazırladığımız çeviri hizmetleriyle siz de istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Çeviri hizmetlerimizden faydalanmak ve ailemizin bir parçası olmak için bugün siz de bize ulaşabilirsiniz.

Doğru çeviri, çevirmenlik yapılan dilin kültürünü ve sosyal yapısını anlamaktan geçer. Bu noktada sahip olduğumuz dil ailesiyle sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sağlayacağız.

1517466652070 e1630069324251
Yiğit Ertürk
yazbuz.com

Bugün Siz de
Sipariş Verebilirsiniz!

Öncelikle, ihtiyacınız olan hizmet türünü belirlemeniz için, sizlere sunduğumuz hizmetleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. “Hizmetlerimiz” menüsü altından, hangi alanlarda çalışmalar yürüttüğümüzü anlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet türüne karar verebilirsiniz.

 

Talep ettiğiniz hizmetin detaylarını öğrenmek ve sizi daha yakından tanıyabilmek için karşılıklı olarak küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Ne iş yaptığınızı ve ne kadar süreyle nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz.

 

Fiyat teklifini birçok projede anında hazır hale getirebiliyoruz. Ancak projenizin ve almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre, teklif hazırlama aşaması biraz uzayabiliyor. Çok kısa bir süre sonra hazır olduğumuzda, sizinle tekrar iletişime geçiyor ve sizin için olabilecek en uygun fiyatlı teklifi yapıyoruz.